Jiří Fejfar

-jméno mé.
Narozen v roce 1971. Většinu života prožil v okolí Nové Paky. Vychodil jsem nějakou tu školu (skončil maturitou), zkusil si i 18 měsíců vojny v tanku... Jako každý chlap si najdu čas na své záliby. Velkou zálibou je modelařina. Ať už se jedná o modely výstavní, či dálkově ovládané. S modely jsem začal už někde od druhé třídy (zákl. školy). Jasně si vzpomínám, jak jsem lepil papírové modely pod stolem, když jsem se měl učit dějepis... Láska k papírovým modelům mi vydržela až dodnes. I když dnes dávám přednost modelům větším, létajícím. No, a v poslední době jsem pohlcen cestováním na motorce. :-D Teda, abyste rozumněli. Styl chopper/cruiser, V-Twin motory, vysmátý lebky, pohodička, příroda...

Tyto internetové stránky jsem vytvořil jen jako takovou jednoduchou prezentaci, kde je možné shlédnout úspěchy i neúspěchy nejen z modelářské činnosti.
Tohle vlastně nejsou první stránky, které jsem vytvořil pro sebe. Ale po několikerých připomínkách od přátel musely vzniknout nějaké takové, jednoduché, kde se lehce zorientujete. A hlavně budou fungovat ve většině prohlížečů. Zkoušené jsou v Internet Exploreru, Mozila Firefoxu, Opeře a Netscape -v rozlišení od 800x600 bodů.